EVLİLİK SİTESİ CİDDİ BİR AİLE HİZMETİDİR


eNişan Türkiye'nin ilk 3D tanışma ortamı sunan evlilik sitesi olarak hizmet vermektedir. Günümüz şartlarında geleneksel tanışma,tanıştırma ve görücü usülü gibi gençlerimizi evliliğe götüren ve evlilik için hazırlayan o güzel adetlerimiz yok olmak üzeredir. eNişan Evlilik sitemizin en büyük amacı, hayatın yüksek temposunda evlilik gibi çok ciddi bir sorumluluğu üstlenecek üyelerimizin mutlu, uzun evlilik ve birliktelikler yaşayabilmeleri için tanışmalarını sağlamaktır.

KİŞİLİK TESTİ


Evlilik sitemize üye olduğunuzda kişilik testimizdeki soruları cevaplamanız gerekmektedir.Çünkü analiz sonuçları; sizin için mutlu bir beraberlik ve evlilik yaşayacağınız en uygun adayları bulabilmenizi ve eşleştirilmenizi sağlamak için kullanılacaktır.

TREND TEKNOLOJİLERİN KULLANILMASI


eNişan evlilik sitemizde diğer evlilik sitelerinde olmayan teknolojik özellikler kullanılmıştır.Evlilik sitemizde, bilimsel değerlendirilmeler sonucunda birbirlerine en uygun olarak tespit edilen üyeler mutlu olabilecekleri diğer üyeler ile eşleştirilirler. Aynı zamanda birbirine uygun olan üyeler iletişim bilgilerini paylaşmadan evlilik sitemiz üzerinden görüntülü sohbet edebilir veya sesli chat yapabilirler. Diğer taraftan evlilik sitemizde gelin ve damat adayları isterlerse 3D sanal ortamda chat yapabilir,okey ve santraç gibi oyunlar oynayarak birbirleriyle daha sıcak ortamlar yaratabilirler.

eNişan EVLİLİK SİTESİ SİZİN İÇİN VAR


eNişan evlilik sitesi üyelerine, hayatın yarattığı zorunluluklar nedeniyle içine düştükleri yalnızlıklarını sonlandırmak, sevgi ve saygı içerisinde yürütebilecekleri mutlu ve güzel arkadaşlıklar kurmak ve sonunda ciddi ve güvenilir birlikteliklere ulaşabilmelerini sağlamak üzere çok uzun çalışmalar sonucunda en yeni bilişim teknolojileri kullanılarak yapılmış bir evlilik sitesidir. Bu nedenle üyelerimizin bizden istediklerini, tamamen onların talepleri doğrultusunda değerlendirmek ve onların mutluluğu için elimizdeki tüm imkanları kullanarak yerine getirmek en birinci görevimizdir.

EVLİLİK SİTESİ GÜVENLİĞİ


eNişan evlilik sitemizde güvenlik birinci önceliğimizdir.Üyelerimizin şifrelerine evlilik sitesi çalışanları dahil hiç kimsenin ulaşması mümkün değildir.Evlilik sitemizde en garantili güvenlik sistemi kurulmuş olduğundan sitemize her ortamda güvenle bağlanabilirsiniz.

PROFİL DEĞERLENDİRİLMESİ


eNişan evlilik sitemizde üyelerimizin oluşturduğu profillerde verilen bilgiler üzerinden değerlendirme yapılarak yaşam tarzları ve psikolojik olarak birbirlerine en uygun üyeler tespit edilerek eşleştirilirler.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ GİZLİDİR


eNişan evlilik sitemizde profilinizi oluşturan bilgiler gizli olup, kesinlikle arama motorlarında veya diğer ortamlarda görünmez. Ancak evlilik sitemizde eşleştirilen üyelerimiz tarafından görülebilirler.

ARADIĞINIZ SEVGİ VE MUTLULUĞU SİTEMİZDE BULABİLİRSİNİZ


eNişan evlilik sitemizde uygulanan Yapay Zeka teknolojisi ile üyelerimizin önemsediği özellikler dikkate alınır ve tamamen adaylara odaklı değerlendirmeler sonucu en uygun eşleştirmeler yapılır. Evlilik sitemizde sevgi ve mutluluğu arayan üyelerimiz için hiç bir fedakarlıktan kaçınılmamıştır.

HEM TÜRKİYE HEMDE YURT DIŞI ÜYELİK HİZMETLERİMİZ


eNişan evlilik sitemize üye olduğunuzda adaylarla aranızdaki yaşam standardı ve mesafe ile ilgili tespitler yapabilir ve ciddi arkadaşlık veya evlilik için üyelerimizle doğrudan görüşmek isteyebilirsiniz.Evlilik sitemizde bu taleplerinizi karşılayacak en son teknoloji bulunmaktadır. Evlilik sitemizde, Türkiye'nin tüm illerinden olduğu gibi yurt dışındanda sevgi ve mutluluk arayan, ciddi arkadaşlık ve evlilik için başvuran üyelerimizede her türlü hizmet verilmektedir.

EVLİLİK SİTEMİZDE PROFİLİNİZ


eNişan evlilik sitemizde oluşturduğunuz profilinizi ister kısıtlayabilir, isterseniz daha geniş bilgiler vererek genişletebilirsiniz. Bu sayede en uygun kriterleri taşıyan ciddi arkadaşlık veya evlilik adaylarını bulabilirsiniz. Evlilik sitemizdeki profiliniz tamamen sizin kontrolünüzde olup istediğiniz zaman gizleyebilirsiniz.

İNSANİ DEĞERLER BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR


eNişan evlilik sitemizde yaş,din,dil ve ırk ayrımı yoktur.Ciddi arkadaşlık ve evlilik birliği kurmak isteyen herkes sitemize üye olabilir. Evlilik sitemizde gençler,kendini genç hissedenler,eğitimli olanlar ve kendini eğitenler ile farklı din ve mezhebe mensup olan üyeler bulunabilir.Üyelerimiz tamamen kendi tercihlerini kullanarak istedikleri üye ile iletişime geçebilir, ciddi arkadaşlık ve evlilik yolunda ilerleyebilirler.

EVLİLİK SİTEMİZDE TANIŞMA


eNişan evlilik sitemizde tanışan üyelerimizin birbirlerine iletişim bilgilerini vermeleri zorunlu değildir.Görüşmelerinizi ve tanışmanızı sağlayacak diğer teknolojik uygulamalardanda faydalanabilirsiniz.Evlilik sitemizde ciddi arkadaşlık veya evlilik kararı vermek için önce seçtiğiniz üyenin sizin için en uygun kriterleri taşıyıp taşımadığını öğrenmeli ve onu tanımaya çalışmalısınız.

ÜYELERİMİZ İLE İLETİŞİM


Üyelerimiz, eNişan evlilik sitemizde karşılaştıkları sorunları e-posta ile iletebilirler.Gelen sorulara en kısa süre içerisinde cevap verilmektedir.Ayrıca üyelerimizin evlilik sitemizle ilgili bildirecekleri her türlü öneri ve eleştiriler değerlendirilerek gerekli işlemler hızla yerine getirilmektedir.

ÜYELERİMİZE REKLAM GÖNDERİLMESİ


eNişan evlilik sitemizde, üyelerimizin izni olmadan kendilerine hiç bir firmanın reklamı gönderilmez.Evlilik sitemiz ciddi arkadaşlık ve evlilik hizmeti veren bir sitedir ve üyelerimizin istekleri bizim için birinci önceliklidir.

Evlilik Sitesi

(c) eNişan -Evlilik Sitesi ve Ciddi Düşünenlerin Yeri | eNişan 2017

eNişan tarafından geliştirildi.